Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(20/05/2026)

Montego Bay

Tower 3
Middle Floor
Flat J
location
18 Shung Shun Street, Yau Tong
Map
Property Number: M251856749
Update Date: 17/05/2026

Montego Bay

Tower 3
Middle Floor
Flat J
location
18 Shung Shun Street, Yau Tong
Minmetals Land
Minmetals Land
Minmetals Land
Minmetals Land
Contract Date:
$15,000-3.3%

Rent

$14,500
$54/ft²
Estate Studio
Avg. Trans. Rent/ft² $57
Unit priced5.3% below average
Estate Studio
Avg. Listing Rent/ft² $53
1
Bathroom
Northeast
Direction
2Year(s)
Age
Direction
Northeast
Age
2.5Year(s)
Facilities /
Features
Property Number: M251856749
-
Sell Online