Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(22/05/2026)

Central Park Towers

Phase 1 (Central Park Towers)
Floor Plan/Site Plan
Property Number: M301350463
Update Date: 22/05/2026

Central Park Towers

Phase 1 (Central Park Towers)
Contract Date:
$5.18M-3.9%

Sell

$4.98M
EMI $19,927
$14,000-3.6%

Rent

$13,500
$9,920/ft²
$27/ft²
$7,477/ft²
$20/ft²
Estate 2-Rm
Avg. Trans. Price/ft² $10,389
Unit priced4.5% below average
Estate 2-Rm
Avg. Listing Price/ft² $10,629
Unit priced6.7% below average
2Rm
Layout
1
Bathroom
75%
Efficiency(%)
Efficiency(%)
75%
Facilities /
Features
Property Number: M301350463
-
2 Rooms
^ Special transactions
Sell Online