Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(14/05/2026)

Malahon Apartments

5/F
Flat F
Land Reg.
location
501-515 Jaffe Road, Causeway Bay
Reg. Date: 28/05/2023
Land Reg.
Photo
Map

Malahon Apartments

5/F
Flat F
Land Reg.
location
501-515 Jaffe Road, Causeway Bay
Reg. Date: 28/05/2023
Land Reg.
Price$4.45M
Reg. Date: 28/05/2023
SFA:
351ft²
$12,678/ft²
59.6 Year(s)
Sell Online