Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(14/05/2026)

Malahon Apartments

6/F
Flat A
Land Reg.
location
501-515 Jaffe Road, Causeway Bay
Reg. Date: 28/11/2024
Land Reg.
Photo
Map

Malahon Apartments

6/F
Flat A
Land Reg.
location
501-515 Jaffe Road, Causeway Bay
Reg. Date: 28/11/2024
Land Reg.
Price$3.98M
Reg. Date: 28/11/2024
SFA:
400ft²
$9,950/ft²
59.6 Year(s)
Sell Online