Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(17/05/2026)

Bel Mount Garden

Middle Floor
Flat B
Transaction
location
15 Arbuthnot Road, Central / Sheung Wan
Contract Date: 29/07/2025

location
15 Arbuthnot Road, Central / Sheung Wan
Contract Date: 29/07/2025
Transaction
Rent$28,000
Contract Date: 29/07/2025
SFA:
511ft²
$55/ft²
GFA:
780ft²
$36/ft²
2Room(s)
East
66%
32.5 Year(s)
Feature
Sell Online