Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(13/05/2026)

Villa Rocha

Block A
14/F
Flat 1
Land Reg.
location
10 Broadwood Road, Happy Valley
Reg. Date: 10/05/2026
Land Reg.
Photo
Map

Villa Rocha

Block A
14/F
Flat 1
Land Reg.
location
10 Broadwood Road, Happy Valley
Reg. Date: 10/05/2026
Land Reg.
Price$24.5M
Reg. Date: 10/05/2026
SFA:
1,147ft²
$21,360/ft²
GFA:
1,340ft²
$18,284/ft²
3Room(s)
86%
37.9 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Evergo Properties Company Limited
Feature
Sell Online