Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(13/05/2026)

Wing On Lodge

G/F
Flat 72
Land Reg.
location
72-82 Blue Pool Road, Happy Valley
Reg. Date: 07/05/2026
Land Reg.
Photo
Map

Wing On Lodge

G/F
Flat 72
Land Reg.
location
72-82 Blue Pool Road, Happy Valley
Reg. Date: 07/05/2026
Land Reg.
Price$18M
Reg. Date: 07/05/2026
SFA:
1,158ft²
$15,544/ft²
GFA:
1,308ft²
$13,761/ft²
3Room(s)
89%
42 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: The Wing On Property & Securities Company Limited
Feature
Sell Online