Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(14/05/2026)

Luen Tak Apartments

16/F
Flat 10
Land Reg.
location
45 Smithfield, Kennedy Town
Reg. Date: 22/04/2026
Land Reg.
Photo
Map

Luen Tak Apartments

16/F
Flat 10
Land Reg.
location
45 Smithfield, Kennedy Town
Reg. Date: 22/04/2026
Land Reg.
Price$4.45M
Reg. Date: 22/04/2026
SFA:
415ft²
$10,723/ft²
59.7 Year(s)
Sell Online