Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(14/05/2026)

Luen Yau Apartments

2/F
Flat 7
Land Reg.
location
102-114 Belcher's Street, Kennedy Town
Reg. Date: 20/08/2025
Land Reg.
Photo
Map

Luen Yau Apartments

2/F
Flat 7
Land Reg.
location
102-114 Belcher's Street, Kennedy Town
Reg. Date: 20/08/2025
Land Reg.
Price$3.5M
Reg. Date: 20/08/2025
SFA:
330ft²
$10,606/ft²
54.3 Year(s)
Sell Online