Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(23/05/2026)

Starcrest

Block 2
Higher Floor
Flat A
Transaction
location
9 Star Street, Mid-Levels Central
Contract Date: 14/10/2024
Transaction
Photo
Estate Video
Floor Plan
Map

Starcrest

Block 2
Higher Floor
Flat A
Transaction
location
9 Star Street, Mid-Levels Central
Contract Date: 14/10/2024
Transaction
Rent$53,000
Contract Date: 14/10/2024
SFA:
925ft²
$57/ft²
GFA:
1,164ft²
$46/ft²
Estate
3Room(s)
79%
26.5 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Swire Properties Real Estate Agency Limited
Sell Online