Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(14/05/2026)

62B Robinson Road

Higher Floor
Flat B
Transaction
location
62B Robinson Road, Mid-Levels West
Contract Date: 10/09/2023
Transaction
Photo
Map

62B Robinson Road

Higher Floor
Flat B
Transaction
location
62B Robinson Road, Mid-Levels West
Contract Date: 10/09/2023
Transaction
Rent$47,500
Contract Date: 10/09/2023
SFA:
830ft²
$57/ft²
26.1 Year(s)
Feature
Sell Online