Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(13/05/2026)

Primrose Court

Middle Floor
Flat B
Transaction
location
56A Conduit Road, Mid-Levels West
Contract Date: 07/05/2026

location
56A Conduit Road, Mid-Levels West
Contract Date: 07/05/2026
Transaction
Rent$33,000
Contract Date: 07/05/2026
SFA:
659ft²
$50/ft²
GFA:
804ft²
$41/ft²
3Room(s)
82%
32.5 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Bradcliff Company Limited
Sell Online