Robinson Place
Block 1
12/F
Flat A
Land Reg.
location
70 Robinson Road, Mid-Levels West
Reg. Date: 04/05/2022
Land Reg.
Photo
Map
Robinson Place
Block 1
12/F
Flat A
Land Reg.
location
70 Robinson Road, Mid-Levels West
Reg. Date: 04/05/2022
Land Reg.
Price$19M
Reg. Date: 04/05/2022
SFA:
893ft²
$21,277/ft²
GFA:
1,095ft²
$17,352/ft²
Estate
2Room(s)
82%
31.4 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor
Swire Properties Limited