Fleur Pavilia
Tower 3
Flat B
Transaction
location
1 Kai Yuen Street, North Point / Fortress Hill
Contract Date: 17/02/2025
Transaction
Photo
Estate Video
Floor Plan
Map
Fleur Pavilia
Tower 3
Flat B
Transaction
location
1 Kai Yuen Street, North Point / Fortress Hill
Contract Date: 17/02/2025
Transaction
Rent$36,900
Reg. Date: 17/02/2025
SFA:
616ft²
$60/ft²
Estate
1Room(s)
7.6 Year(s)