Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(12/05/2026)

Fleur Pavilia

Tower 3
Higher Floor
Flat D
Transaction
location
1 Kai Yuen Street, North Point / Fortress Hill
Contract Date: 31/01/2025
Transaction
Photo
Estate Video
Floor Plan
Map

Fleur Pavilia

Tower 3
Higher Floor
Flat D
Transaction
location
1 Kai Yuen Street, North Point / Fortress Hill
Contract Date: 31/01/2025
Transaction
Rent$78,000
Contract Date: 31/01/2025
SFA:
1,230ft²
$63/ft²
4Room(s)
7.6 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Golden Kent International Limited Holding Companies Of The Vendor: Hing Ying Services Limited Global Trinity China Limited Maxluck Overseas Ltd
Feature
Sell Online