Victoria Harbour
Phase 1B
Tower 5A
12/F
Flat C
Land Reg.
Firsthand
location
133 Java Road, North Point / Fortress Hill
Reg. Date: 17/11/2021
Land Reg.
Firsthand
Photo
Estate Video
Floor Plan
Map
Victoria Harbour
Phase 1B
Tower 5A
12/F
Flat C
Land Reg.
Firsthand
location
133 Java Road, North Point / Fortress Hill
Reg. Date: 17/11/2021
Land Reg.
Firsthand
Price$23.4M
Reg. Date: 17/11/2021
SFA:
524ft²
$44,655/ft²
Estate
Victoria HarbourPhase 1B
2Room(s)
7.8 Year(s)