Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(20/05/2026)

Wah Hong Mansion

11/F
Flat A
Land Reg.
location
8 Fort Street, North Point / Fortress Hill
Reg. Date: 18/05/2026
Land Reg.
Photo
Map

Wah Hong Mansion

11/F
Flat A
Land Reg.
location
8 Fort Street, North Point / Fortress Hill
Reg. Date: 18/05/2026
Land Reg.
Price$4.45M
Reg. Date: 18/05/2026
SFA:
426ft²
$10,446/ft²
GFA:
551ft²
$8,076/ft²
3Room(s)
77%
42.7 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Siu On Real Estate Agency Limited Sun King Fung Development Limited Wah Kwong Properties Limited
Sell Online