Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(24/05/2026)

Ritz Garden Apartments

10/F
Flat 921
Land Reg.
location
909-939 King's Road, Quarry Bay
Reg. Date: 25/04/2022
Land Reg.
Photo
Map

Ritz Garden Apartments

10/F
Flat 921
Land Reg.
location
909-939 King's Road, Quarry Bay
Reg. Date: 25/04/2022
Land Reg.
Price$18M
Reg. Date: 25/04/2022
SFA:
839ft²
$21,454/ft²
69.2 Year(s)
Feature
Sell Online