Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(20/05/2026)

Les Saisons

Lhiver
Middle Floor
Flat C
Transaction
location
28 Tai On Street, Sai Wan Ho
Contract Date: 24/04/2026

location
28 Tai On Street, Sai Wan Ho
Contract Date: 24/04/2026
Transaction
Rent$40,000
Contract Date: 24/04/2026
SFA:
742ft²
$54/ft²
GFA:
976ft²
$41/ft²
3Room(s)
NorthEast
76%
24.6 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Uttoxeter Limited
Sell Online