Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(23/05/2026)

Man Hong Apartments

12/F
Flat G
Land Reg.
location
241-249 Shau Kei Wan Road, Shau Kei Wan
Reg. Date: 11/05/2026
Land Reg.
Photo
Map

Man Hong Apartments

12/F
Flat G
Land Reg.
location
241-249 Shau Kei Wan Road, Shau Kei Wan
Reg. Date: 11/05/2026
Land Reg.
Price$2.75M
Reg. Date: 11/05/2026
SFA:
374ft²
$7,353/ft²
3Room(s)
60.8 Year(s)
Sell Online