Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(14/05/2026)

Aria

Block 1
11/F
Flat C
Land Reg.
location
51 Fung Shing Street, Choi Hung / Ngau Chi Wan
Reg. Date: 11/05/2026
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map

Aria

Block 1
11/F
Flat C
Land Reg.
location
51 Fung Shing Street, Choi Hung / Ngau Chi Wan
Reg. Date: 11/05/2026
Land Reg.
Price$9.48M
Reg. Date: 11/05/2026
SFA:
755ft²
$12,556/ft²
GFA:
981ft²
$9,664/ft²
Estate
3Room(s)
77%
15.7 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Sun Hung Kai Properties Limited General Winner Limited
Feature
Sell Online