Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(23/05/2026)

Aria

Block 5
27/F
Flat A
Land Reg.
location
51 Fung Shing Street, Choi Hung / Ngau Chi Wan
Reg. Date: 20/05/2026
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map

Aria

Block 5
27/F
Flat A
Land Reg.
location
51 Fung Shing Street, Choi Hung / Ngau Chi Wan
Reg. Date: 20/05/2026
Land Reg.
Price$18M
Reg. Date: 20/05/2026
SFA:
1,230ft²
$14,634/ft²
GFA:
1,555ft²
$11,576/ft²
Estate
3Room(s)
79%
15.7 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Sun Hung Kai Properties Limited General Winner Limited
Feature
Sell Online