Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(14/05/2026)

Liberte

Block 1
53/F
Flat A
Land Reg.
location
833 Lai Chi Kok Road, Four Little Dragons / Lai Chi Kok
Reg. Date: 11/05/2026
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map

Liberte

Block 1
53/F
Flat A
Land Reg.
location
833 Lai Chi Kok Road, Four Little Dragons / Lai Chi Kok
Reg. Date: 11/05/2026
Land Reg.
Price$9.5M
Reg. Date: 11/05/2026
SFA:
513ft²
$18,519/ft²
GFA:
659ft²
$14,416/ft²
Estate
2Room(s)
78%
22.8 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Shun Tak Holdings Limited Sun Hung Kai Properties Limited
Feature
Sell Online