Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(18/05/2026)

Forfar

19/F
Flat A
Land Reg.
location
2 Forfar Road, Ho Man Tin
Reg. Date: 23/07/2014
Land Reg.
Photo
Map

Forfar

19/F
Flat A
Land Reg.
location
2 Forfar Road, Ho Man Tin
Reg. Date: 23/07/2014
Land Reg.
Price$35.5M
Reg. Date: 23/07/2014
SFA:
1,788ft²
$19,855/ft²
GFA:
2,498ft²
$14,211/ft²
Estate
4Room(s)
72%
16.3 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Pangold Development Limited Wing Tai Properties Limited
Feature
Sell Online