Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(19/05/2026)

Garden Crescent

16/F
Flat D
Land Reg.
Firsthand
location
93 Waterloo Road, Kadoorie Hill
Reg. Date: 14/05/2026
Land Reg.
Firsthand
Photo
Floor Plan
Map

Garden Crescent

16/F
Flat D
Land Reg.
Firsthand
location
93 Waterloo Road, Kadoorie Hill
Reg. Date: 14/05/2026
Land Reg.
Firsthand
Price$6.24M
Reg. Date: 14/05/2026
SFA:
260ft²
$23,992/ft²
3.5 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor : Global Chance Holdings Limited Holding Companies Of The Vendor : Good Year Ventures Limited Yue Heng Real Estate Holdings Limited Easyknit International Holdings Limited
Feature
Sell Online