Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(18/05/2026)

Cullinan Sky

Phase 1
Tower 6 (Elite Zone & Apex Tower)
Flat G
Transaction
location
10 Concorde Road, Kai Tak
Contract Date: 16/04/2026
Transaction
Photo
Map

Cullinan Sky

Phase 1
Tower 6 (Elite Zone & Apex Tower)
Flat G
Transaction
location
10 Concorde Road, Kai Tak
Contract Date: 16/04/2026
Transaction
Rent$30,000
Reg. Date: 16/04/2026
SFA:
454ft²
$66/ft²
Estate
2Room(s)
1.4 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Super Great Limited Holding Company Of The Vendor: Sun Hung Kai Properties Limited Time Effort Limited Master Summit Limited
Feature
Sell Online