Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(11/05/2026)

Monaco One

Monaco Marine
Tower 1B
5/F
Flat B
Land Reg.
Firsthand
location
10 Muk Tai Street, Kai Tak
Reg. Date: 05/08/2025

Monaco Marine
Tower 1B
5/F
Flat B
Land Reg.
Firsthand
location
10 Muk Tai Street, Kai Tak
Reg. Date: 05/08/2025
Land Reg.
Firsthand
Price$13.93M
Reg. Date: 05/08/2025
SFA:
574ft²
$24,267/ft²
Estate
Monaco OneMonaco Marine
3Room(s)
3.6 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Milway Development Limited Holding Companies Of The Vendor: Myers Investments Limited Wheelock Properties Limited Seareef Holdings Limited Fabulous New Limited Twinpeak Assets Limited
Feature
Sell Online