Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(19/05/2026)

The Aperture

25/F
Flat D
Reg. of Trans.
Firsthand
location
11 Ngau Tau Kok Road, Kowloon Bay
Contract Date: 15/05/2026
Reg. of Trans.
Firsthand
Photo
Floor Plan
Map

The Aperture

25/F
Flat D
Reg. of Trans.
Firsthand
location
11 Ngau Tau Kok Road, Kowloon Bay
Contract Date: 15/05/2026
Reg. of Trans.
Firsthand
Price$10.48M
Contract Date: 15/05/2026
SFA:
494ft²
$21,223/ft²
2Room(s)
2.4 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Total Select Limited Holding Companies Of The Vendor: Hang Lung Group Limited Hang Lung Properties Limited Newhart Investments Limited Total Lead Holdings Limited
Feature
Sell Online