Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(18/05/2026)

Ayton

Tower 2
Higher Floor
Flat B
Transaction
location
18 Inverness Road, Kowloon Tong
Contract Date: 23/06/2024
Transaction
Photo
Map

Ayton

Tower 2
Higher Floor
Flat B
Transaction
location
18 Inverness Road, Kowloon Tong
Contract Date: 23/06/2024
Transaction
Rent$22,000
Contract Date: 23/06/2024
SFA:
403ft²
$55/ft²
Estate
2Room(s)
North
6.6 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Total Expect Limited Holding Company Of The Vendor: Gold Anchor Developments Limited Yue Heng Real Estate Holdings Limited Easyknit International Holdings Limited
Feature
Sell Online