Wonderland Villas
Block 3
1/F
Flat B
Land Reg.
location
9 Wah King Hill Road, Lai King Station / Wonderland
Reg. Date: 31/07/2024
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map
Wonderland Villas
Block 3
1/F
Flat B
Land Reg.
location
9 Wah King Hill Road, Lai King Station / Wonderland
Reg. Date: 31/07/2024
Land Reg.
Price$2.65M
Reg. Date: 31/07/2024
SFA:
311ft²
$8,521/ft²
GFA:
438ft²
$6,050/ft²
Estate
1Room(s)
71%
40 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor
Sun Hung Kai Properties Limited
Henderson Land Development Company Limited
Sun Hung Kai Properties Ltd
Henderson Real Estate Agency Ltd