Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(14/05/2026)

Uptify

Flat D
Transaction
location
31 Yin Chong Street, Mongkok
Contract Date: 20/09/2023

location
31 Yin Chong Street, Mongkok
Contract Date: 20/09/2023
Transaction
Rent$12,500
Reg. Date: 20/09/2023
SFA:
193ft²
$65/ft²
Estate
3.4 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Rich Group Creation Limited Holding Companies Of The Vendor: Victory Vantage International Limited Thriving Rich Global Limited Sino-Ocean Land (Hong Kong) Limited Faith Ocean International Limited Shine Wind Development Limited Sino-Ocean Group Holding Limited
Feature
Sell Online