Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(20/05/2026)

The Papillons

Tower 3
Flat H
Transaction
location
21 Tong Chun Street, Tseung Kwan O Town Centre
Contract Date: 04/10/2023
Transaction
Photo
Estate Video
Floor Plan
Map

The Papillons

Tower 3
Flat H
Transaction
location
21 Tong Chun Street, Tseung Kwan O Town Centre
Contract Date: 04/10/2023
Transaction
Rent$14,500
Reg. Date: 04/10/2023
SFA:
271ft²
$54/ft²
8 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Cloud Fair Limited Holding Company Of The Vendor: Chime Corporation Limited
Feature
Sell Online