Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(14/05/2026)

Ravana Garden

Block 3
29/F
Flat B
Land Reg.
location
1-3 On King Street, City One / Shek Mun
Reg. Date: 06/05/2026
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map

Ravana Garden

Block 3
29/F
Flat B
Land Reg.
location
1-3 On King Street, City One / Shek Mun
Reg. Date: 06/05/2026
Land Reg.
Price$7.65M
Reg. Date: 06/05/2026
SFA:
544ft²
$14,063/ft²
GFA:
659ft²
$11,608/ft²
3Room(s)
83%
38.3 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Kiu Kwong Investment Corporation Limited Sun Hung Kai Properties Limited
Sell Online