The Arles
Tower 2
Higher Floor
Flat H
Transaction
location
1 Au Pui Wan Street, Fo Tan
Contract Date: 02/07/2025
Transaction
Photo
Estate Video
Map
The Arles
Tower 2
Higher Floor
Flat H
Transaction
location
1 Au Pui Wan Street, Fo Tan
Contract Date: 02/07/2025
Transaction
Rent$16,500
Contract Date: 02/07/2025
SFA:
259ft²
$64/ft²
Estate
3.3 Year(s)