Riva
Helorus Boulevard
Tower 6B
17/F
Flat C
Land Reg.
location
1 Ying Ho Road, Kam Tin
Reg. Date: 07/05/2026
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map
Riva
Helorus Boulevard
Tower 6B
17/F
Flat C
Land Reg.
location
1 Ying Ho Road, Kam Tin
Reg. Date: 07/05/2026
Land Reg.
Price$6.25M
Reg. Date: 07/05/2026
SFA:
559ft²
$11,181/ft²
GFA:
708ft²
$8,828/ft²
Estate
RivaHelorus Boulevard
2Room(s)
79%
12.7 Year(s)