Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(20/05/2026)

Hutchison Estate

Block A
8/F
Flat 6
Land Reg.
location
2 Lei Muk Road, Kwai Chung
Reg. Date: 23/07/2023
Land Reg.
Photo
Map

Hutchison Estate

Block A
8/F
Flat 6
Land Reg.
location
2 Lei Muk Road, Kwai Chung
Reg. Date: 23/07/2023
Land Reg.
Price$3.86M
Reg. Date: 23/07/2023
SFA:
492ft²
$7,846/ft²
2Room(s)
49.4 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Hutchison Whampoa Properties Limited
Sell Online