Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(20/05/2026)

Hutchison Estate

Block B
21/F
Flat 3
Land Reg.
location
482 Castle Peak Road Kwai Chung, Kwai Chung
Reg. Date: 18/05/2026
Land Reg.
Photo
Map

Hutchison Estate

Block B
21/F
Flat 3
Land Reg.
location
482 Castle Peak Road Kwai Chung, Kwai Chung
Reg. Date: 18/05/2026
Land Reg.
Price$3.5M
Reg. Date: 18/05/2026
SFA:
388ft²
$9,021/ft²
2Room(s)
49.4 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Hutchison Whampoa Properties Limited
Feature
Sell Online