Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(20/05/2026)

Wonderland Villas

Block 4
1/F
Flat B
Land Reg.
location
9 Wah King Hill Road, Lai King Station / Wonderland
Reg. Date: 09/09/2020
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map

Wonderland Villas

Block 4
1/F
Flat B
Land Reg.
location
9 Wah King Hill Road, Lai King Station / Wonderland
Reg. Date: 09/09/2020
Land Reg.
Price$4.18M
Reg. Date: 09/09/2020
SFA:
311ft²
$13,441/ft²
GFA:
436ft²
$9,587/ft²
1Room(s)
71%
40 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Sun Hung Kai Properties Limited Henderson Land Development Company Limited Sun Hung Kai Properties Ltd Henderson Real Estate Agency Ltd
Sell Online