After The Rain
16/F
Flat E
Land Reg.
Firsthand
location
21 Wang Yip Street West, Long Ping
Reg. Date: 29/09/2024
Land Reg.
Firsthand
Photo
Floor Plan
Map
After The Rain
16/F
Flat E
Land Reg.
Firsthand
location
21 Wang Yip Street West, Long Ping
Reg. Date: 29/09/2024
Land Reg.
Firsthand
Price$8.81M
Reg. Date: 29/09/2024
SFA:
717ft²
$12,285/ft²
Estate
3Room(s)
3.1 Year(s)