Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(17/05/2026)

Osmanthus Garden

Block 8
1/F
Flat D
Land Reg.
location
80 Tan Kwai Tsuen Road, North Hung Shui Kiu New Development
Reg. Date: 14/08/2023
Land Reg.
Photo
Map

Osmanthus Garden

Block 8
1/F
Flat D
Land Reg.
location
80 Tan Kwai Tsuen Road, North Hung Shui Kiu New Development
Reg. Date: 14/08/2023
Land Reg.
Price$4.65M
Reg. Date: 14/08/2023
SFA:
684ft²
$6,798/ft²
GFA:
755ft²
$6,159/ft²
3Room(s)
91%
35.5 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Sun Hung Kai Real Estate Agency Limited
Sell Online