Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(14/05/2026)

Shatin Centre

Block E - (On Ning Building)
Lower Floor
Flat D
Transaction
location
2-16 Wang Pok Street, Shatin Town Centre
Contract Date: 31/03/2026

location
2-16 Wang Pok Street, Shatin Town Centre
Contract Date: 31/03/2026
Transaction
Rent$15,600
Contract Date: 31/03/2026
SFA:
301ft²
$52/ft²
GFA:
377ft²
$41/ft²
2Room(s)
80%
44.4 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Henderson Land Development Company Limited
Sell Online