Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(24/05/2026)

Avignon

Block 3
9/F
Flat D
Land Reg.
location
1 Kwun Chui Road, Siu Lam / So Kwun Wat / Castle Peak Bay
Reg. Date: 14/04/2026
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map

Avignon

Block 3
9/F
Flat D
Land Reg.
location
1 Kwun Chui Road, Siu Lam / So Kwun Wat / Castle Peak Bay
Reg. Date: 14/04/2026
Land Reg.
Price$12.2M
Reg. Date: 14/04/2026
SFA:
1,583ft²
$7,707/ft²
GFA:
1,995ft²
$6,115/ft²
Estate
4Room(s)
SouthWest
79%
14.8 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Fill Year Limited Sun Hung Kai Properties Limited
Feature
Sell Online