Silicon Hill
Greenwood Tower 2
12/F
Flat B1
Land Reg.
Firsthand
location
63 Yau King Lane, Tai Po Mid-Levels
Reg. Date: 19/07/2022
Land Reg.
Firsthand
Photo
Estate Video
Floor Plan
Map
Silicon Hill
Greenwood Tower 2
12/F
Flat B1
Land Reg.
Firsthand
location
63 Yau King Lane, Tai Po Mid-Levels
Reg. Date: 19/07/2022
Land Reg.
Firsthand
Price$7.42M
Reg. Date: 19/07/2022
SFA:
376ft²
$19,732/ft²
Estate
Silicon HillSilicon Hill
1Room(s)
2.6 Year(s)