Silicon Hill
University Hill Phase 2A
Marina Tower 5A
9/F
Flat A6
Land Reg.
location
63 Yau King Lane, Tai Po Mid-Levels
Reg. Date: 13/05/2026
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map
Silicon Hill
University Hill Phase 2A
Marina Tower 5A
9/F
Flat A6
Land Reg.
location
63 Yau King Lane, Tai Po Mid-Levels
Reg. Date: 13/05/2026
Land Reg.
Price$6.8M
Reg. Date: 13/05/2026
SFA:
441ft²
$15,420/ft²
Estate
Silicon HillUniversity Hill Phase 2A
2Room(s)
2.3 Year(s)