Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(18/05/2026)

Fortune Plaza

Block 1 (Fu Cheong Court)
14/F
Flat F
Land Reg.
location
4 On Chee Road, Tai Po Town Centre
Reg. Date: 14/05/2026
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map

Fortune Plaza

Block 1 (Fu Cheong Court)
14/F
Flat F
Land Reg.
location
4 On Chee Road, Tai Po Town Centre
Reg. Date: 14/05/2026
Land Reg.
Price$4.3M
Reg. Date: 14/05/2026
SFA:
339ft²
$12,684/ft²
GFA:
451ft²
$9,534/ft²
2Room(s)
75%
37.7 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Hsin Chong Properties Limited
Feature
Sell Online