Golden Lion Garden
Stage 2
Stage 2 - Blk B - (Golden Mascot Court)
Lower Floor
Flat 8
Transaction
location
1-3 Kak Tin Street, Tai Wai
Contract Date: 30/04/2026
Transaction
Photo
Estate Video
Floor Plan
Map
Golden Lion Garden
Stage 2
Stage 2 - Blk B - (Golden Mascot Court)
Lower Floor
Flat 8
Transaction
location
1-3 Kak Tin Street, Tai Wai
Contract Date: 30/04/2026
Transaction
Rent$17,900
Contract Date: 30/04/2026
SFA:
321ft²
$56/ft²
GFA:
522ft²
$34/ft²
Estate
Golden Lion GardenStage 2
2Room(s)
61%
38.6 Year(s)
Vendor /
Holding company of the Vendor
Vendor
The Chinachem Group