Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(20/05/2026)

Primrose Hill

Block 1
10/F
Flat B
Land Reg.
location
168 Kwok Shui Road, Tai Wo Hau
Reg. Date: 28/12/2021
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map

Primrose Hill

Block 1
10/F
Flat B
Land Reg.
location
168 Kwok Shui Road, Tai Wo Hau
Reg. Date: 28/12/2021
Land Reg.
Price$5.98M
Reg. Date: 28/12/2021
SFA:
280ft²
$21,357/ft²
GFA:
385ft²
$15,532/ft²
1Room(s)
73%
16.4 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Taskan Limited Kerry Properties Limited
Sell Online