Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(20/05/2026)

Primrose Hill

Block 1
20/F
Flat E
Land Reg.
location
168 Kwok Shui Road, Tai Wo Hau
Reg. Date: 02/06/2025
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map

Primrose Hill

Block 1
20/F
Flat E
Land Reg.
location
168 Kwok Shui Road, Tai Wo Hau
Reg. Date: 02/06/2025
Land Reg.
Price$2.76M
Reg. Date: 02/06/2025
SFA:
219ft²
$12,603/ft²
GFA:
280ft²
$9,857/ft²
78%
16.4 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor Taskan Limited Kerry Properties Limited
Feature
Sell Online