Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(15/05/2026)

Wetland Seasons Bay

Phase 2
Tower 1B
6/F
Flat C1
Land Reg.
Firsthand
location
1 Wetland Park Road, Tin Shui Wai
Reg. Date: 09/12/2021
Land Reg.
Firsthand
Photo
Estate Video
Floor Plan
Map

Wetland Seasons Bay

Phase 2
Tower 1B
6/F
Flat C1
Land Reg.
Firsthand
location
1 Wetland Park Road, Tin Shui Wai
Reg. Date: 09/12/2021
Land Reg.
Firsthand
Price$4.78M
Reg. Date: 09/12/2021
SFA:
267ft²
$17,896/ft²
Estate
4.2 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Jet Group Limited Holding Companies Of The Vendor: Silver Wind Developments Limited Time Effort Limited Sun Hung Kai Properties Limited
Feature
Sell Online