Confidence IndexWoWNaN%MoMNaN%(18/05/2026)

Wetland Seasons Bay

Phase 1
Tower 5B
2/F
Flat C7
Land Reg.
location
1 Wetland Park Road, Tin Shui Wai
Reg. Date: 14/05/2026
Land Reg.
Photo
Estate Video
Map

Wetland Seasons Bay

Phase 1
Tower 5B
2/F
Flat C7
Land Reg.
location
1 Wetland Park Road, Tin Shui Wai
Reg. Date: 14/05/2026
Land Reg.
Price$4M
Reg. Date: 14/05/2026
SFA:
354ft²
$11,299/ft²
Estate
1Room(s)
4.2 Year(s)
Vendor / Holding company of the Vendor
Vendor: Jet Group Limited Holding Companies Of The Vendor: Silver Wind Developments Limited Time Effort Limited Sun Hung Kai Properties Limited
Feature
Sell Online